Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI”

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Nowa strona Stowarzyszenia

Od 2016 roku funkcjonuje nowa strona Stowarzyszenia "Z sercem na dłoni" pod adresem: www.zsercemnadloni.com.pl

 

Święto Gminy Bestwina

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina", Ochotnicza Straz Pożarna w Bestwinie zapraszają na Święto Gminy Bestwina.
Impreza odbędzie się 18 czerwca 2016 r. od godz. 16.30 na terenach rekreacyjnych w Bestwinie.
Program:
godz. 16.30 - prezentacje artystyczne sekcji działających przy CKSiR w Bestwinie:
* - pokazy tańca
* - dziecięcy Zespół Regionalny Pieśni i Tańca "Bestwina"
godz. 17.15 - Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie
godz. 19.30 - koncert zespołu "Dzień Dobry"
* - zabawa taneczna z zespołem "Puls"
Podczas imprezy Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Bestwina przedstawi pokaz ratownictwa medycznego.
Jak zawsze mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz obficie zaopatrzony bufet.
Święto Gminy Bestwina sponsorują: Urząd Gminy w Bestwinie, Firma Gaz-System S.A., Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice - Bestwina.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. GAZ-SYSTEM S.A. planuje rozbudowę sytemu gazociągów przesyłowych na terenie południowej Polski. Jednym z ważniejszych projektów jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Skoczów - Komorowice - Oświęcim, który wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski oraz zwiększy ilości transportowanego gazu na potrzeby odbiorców zlokalizowanych na Podbeskidziu. Budowa gazociągu zaplanowana jest na lata 2017 - 2019. Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. realizowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń. Więcej informacji o firmie pod adresem: www.gaz-system.pl

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Dziękujemy ....

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z Serem na Dłoni” składa serdeczne podziękowania tym, którzy przyłączyli się do Gminnej Zbiórki Żywności, jak i tym, którzy wsparli działalność Stowarzyszenia podczas przedstawienia charytatywnego w Kaniowie.
Dzięki Wam, Drodzy Ofiarodawcy, mogliśmy przygotować i rozwieźć aż 35 paczek świątecznych.
Ukłony należą się także Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za przekazanie nam części zebranych artykułów spożywczych oraz strażakom OSP w Kaniowie za pomoc w rozwiezieniu paczek.
Serdecznie dziękujemy!
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z Serem na Dłoni”.

W poszukiwaniu Kopciuszka

Zadanie bojowe dla krasnali czyli gdzie zaginął Kopciuszek?

Alarm w krainie baśni! Bez wieści przepadł piękny Kopciuszek a przecież bez niego nie ma prawa odbyć się bal.. Najbardziej zrozpaczony jest oczywiście Książę, lecz od czego jest Dobra Wróżka i reszta postaci z kart książek braci Grimm czy Charlesa Perraulta?

Tak oto zawiązuje się akcja przedstawienia, które mieszkańcy gminy Bestwina będą wspominać przy rodzinnych stołach chyba do końca życia. Sztuki przygotowanej przez osoby dobrze znane, gdyż pełniące w samorządzie i różnorakich organizacjach rozmaite funkcje. Premiera w dniu 5 grudnia w kaniowskim Domu Strażaka doszła do skutku dzięki staraniom Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z Sercem na Dłoni" oraz przyjaciół. Frekwencja na widowni pobiła chyba wszelkie rekordy za co wolontariusze Stowarzyszenia byli niezwykle wdzięczni, gdyż zebrane wolne datki zostały przeznaczone na cele statutowe czyli pomoc potrzebującym.

Register to read more...

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop