Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Kolędowanie ze Stowarzyszeniem

Z SERCEM NA DŁONIS Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom

  • DSCF2752.JPG
  • DSCF2822.JPG
  • DSCF2704.JPG
  • DSCF2720.JPG

Kolędowanie ze Stowarzyszeniem

Najpierw po mszy świętej o godzinie 15 w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny odbyło się przedstawienie kolędowo-jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej w Kaniowie, a po nim Stowarzyszenie „Z Sercem na dłoni” zaprosiło do auli Domu Katechetycznego na wspólne kolędowanie. Przy słodkim poczęstunku, kawie, herbacie oraz akompaniamencie Piotra Mireckiego i Łukasza Jonkisza można było pośpiewać kolędy i miło spędzić niedzielne popołudnie. We wspólnym śpiewaniu kolęd i pastorałek, oprócz członków Stowarzyszenia i księdza proboszcza Janusza Tomaszka, uczestniczyli: wójt gminy Bestwina, Artur Beniowski, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Krystyna Bryksa, zastępca dyrektora Anna Okruta, komendant gminny OSP Grzegorz Owczarz oraz wielu mieszkańców Kaniowa. Zdjęcia autora tekstu znajdują się TUTAJ a Sławomira Lewczaka TUTAJ

Pomagają nam

 PG-SILESIA

 

danone

maspex

 

tymbark

sertop