Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Wyróżnienie dla Pani prezes

Wyróżnienie dla Pani prezes

W piątek, 24 stycznia, w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne z twórcami i animatorami powiatowej kultury.
Spotkanie było okazją do nagrodzenia i uhonorowania wyróżniających się twórców oraz animatorów kultury z powiatu bielskiego.
Miło i poinformować, że wśród wyróżnionych animatorów i twórców kultury znalazła się Iwona Sojka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom „Z sercem na dłoni” działającego w Kaniowie. Pod nieobecność Pani Iwony, wyróżnienie z rąk starosty bielskiego Andrzeja Płonki odebrał wójt Artur Beniowski i przekazał jednocześnie w imieniu nagrodzonej podziękowanie za to wyróżnienie.
Mimo, iż Stowarzyszenie działa dopiero dwa lata dało się poznać nie tylko w gminie Bestwina, ale i w powiecie bielskim.
Źródło: www.beskidzka24.pl