Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Święto Pstrąga w Jaworzu ze Stowarzyszeniem

Święto Pstrąga w Jaworzu ze Stowarzyszeniem

W niedzielne popołudnie, 4 maja, w jaworzańskim amfiteatrze odbyło się po raz kolejny coroczne Święto Pstrąga. Licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć występy dzieci i młodzieży oraz posłuchać kilku bardzo ciekawych koncertów.
Ponieważ aura dopisała, zjawiło się też mnóstwo milusińskich, którym czas wypełnili wolontariusze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ,,Z SERCEM NA DŁONI” organizując mnóstwo ciekawych zabaw i konkurencji.
Łowienie styropianowych rybek, rzucanie do celu z nagrodami, wyścigi w workach, w spodniach XXXL, narty indiańskie, malowanie gipsowych serduszek, malowanie twarzy to tylko część atrakcji przygotowanych przez członków Stowarzyszenia.
Umilając zabawę najmłodszym udało się jednocześnie zebrać kolejne fundusze na działalność Stowarzyszenia.
Przypominamy, że 31 maja na terenach rekreacyjnych w Kaniowie, po raz kolejny odbędzie się Dzień Radości, na który już dziś zapraszamy całe rodziny!!!
Fotorelacja ze Święta Pstrąga pod linkiem:
Wolontariusze ,,Z SERCEM NA DŁONI”