Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” - Planowane imprezy

Planowane imprezy

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom „Z sercem na dłoni” zamierza we współpracy ze Świetlicą Środowiskową „Słoneczko”, jak również  samodzielnie, zorganizować w 2014 roku:

- kolędowanie w auli parafialnej,
- kolędowanie z CKSiR na rzecz Stowarzyszenia
LUTY
- ferie ze stowarzyszeniem (wycieczki)
MAJ / CZERWIEC
- udział w Święcie Pstrąga Górskiego w Jaworzu (pozyskiwanie środków na pomoc dla podopiecznych)
- udział w otwarciu siłowni zewnętrznych (pozyskiwanie środków na pomoc dla podopiecznych)
- Dzień Radości
- Rolkowisko na terenach Parku Lotniczego,
- przyznanie nagrody Stowarzyszenia dla wyróżniającego się ucznia z ZSP w Kaniowie,
WAKACJE (lipiec/sierpień)
- półkolonia lub wycieczki jednodniowe dla dzieci,
- turnieje sportowe,
JESIEŃ
- kolejne przedstawienie z udziałem wolontariuszy stowarzyszenia oraz znanych osób z terenu gminy Bestwina
ZIMA
- udział w przedświątecznej zbiórce żywności oraz pomoc najbiedniejszym.
Stowarzyszenie planuje także swój udział w Święcie Karpia, Międzygminnej Rewii Orkiestr Dętych, Dniach Gminy Bestwina, podczas których będą zbierane fundusze na działalność statutową.
Cały rok  - pomoc finansowa podopiecznym.

w 2013 roku następujące imprezy:
27 styczeń - Koncert Noworoczny
ferie'2013 - zajęcia dla dzieci i młodzieży (dyskoteka, wyjazd na lodowisko, gry i zabawy, warsztaty)
25 maj - Rolkowisko
1 czerwca - Dzień Radości
15 czerwca  - Święto Gminy Bestwina
5 do 10 sierpnia - półkolonie
17 sierpnia - Święto Karpia
27 sierpnia - wyjazd do Palmiarni w  Gliwicach
29 sierpnia - zajęcia wspinaczkowe w Parku Wiejskim

w 2012 roku następujące imprezy:
Maj: